O co właściwie chodzi? O pasje i marzenia! I o smakowanie świata.

We wrześniu 2015 roku wyruszyłem w kulinarną podróż dookoła świata - przez 12 miesięcy odwiedziłem 18 krajów. Poznałem w nich dziesiątki ciekawych osób i nowych smaków. Jadłem kulinarne cuda, proste dania z ulicy, lokalne dziwactwa i potrawy narodowe. Rozmawiałem z szefami kuchni, restauratorami, blogerami kulinarnymi i sprzedawcami na targach. Okrążyłem Ziemię, smakując ją na każdym możliwym kroku: w dobrych knajpach, w obskurnych barach i na ulicznych straganach. To była wspaniała przygoda!

A co dalej? Chcę się z Wami podzielić smakami, które ze sobą przywiozłem. Pracuję nad pierwszą polską Książką Kucharską Dookoła Świata - żebyście mogli wyczarować w domu odrobinę nieznanego świata. Bo nic nie daje więcej frajdy, niż jego smakowanie!

A jeśli chcecie polecieć razem ze mną na bliższy lub dalszy koniec świata, zajrzyjcie na stronę FOODKRYWCY - to mój nowy projekt podróżniczy, w ramach którego organizuję wyprawy kulinarne w różne zakątki Ziemi. Będzie smacznie, zapraszam!

Prowadzę też warsztaty kulinarne dookoła świata - jeśli więc lubicie smakować nowego, sprawdźcie, gdzie i kiedy odbywa się następne spotkanie i koniecznie wpadnijcie!

Zaglądajcie na profil Głodny Świata na Facebooku - znajdziecie tam najświeższe informacje, przepisy i historie z mojej podróży. Do zobaczenia!